Sıkça Sorulan Sorular

Hentbol Yaz kampına katılmak için daha önce Hentbol oynamak şart mı?


Can Çelebi Akademi Hentbol Yaz Kampına katılım için her hangi bir Hentbol öz geçmişiniz olmasına gerek yoktur. Spora veya Hentbola sevginiz olması bizim için yeterlidir.
Kampa ulaşım nasıl olacak?


Çanakkale dışından gelen sporcularımız için, ekibimiz önceden velilerce belirtilen saat ve konumdan sporcuyu alıp kampa ulaştıracaktır. Dönüş zamanında ise yine belirtilen saat ve ulaşım aracına ekibimizce bindirilip, aileyle güncel olarak çoçuklarımızın güvenliği için devamlı iletişim halinde olunacaktır.
Yaz kampına beraber katılacak kardeşler için indirim yapıyor musunuz?


Kampımıza beraber katılacak ağabey ve kardeşler için %10 indirimimiz mevcuttur. Kayıt olurken bu durumu belirtmeyi unutmayınız.
Kampta güvenlik var mı ?


Kampın yapılacağı ÇOMÜ Dardanos Yerleşkesi 7/24 özel güvenlik görevlileri tarafından korunmaktadır.
Yerleşkeye en yakın tam teşekküllü hastane ne kadar uzaklıktadır?


Kampımızı yapacağımız Dardanos Yerleşkesine 6 dakika( 4.3 KM) uzaklıkta tam teşekküllü Çanakkale Yeni Devlet hastenesi hizmet vermektedir.
Can Çelebi kampa katılacak mı?


Can Çelebi kampın başından son gününe kadar kampta olacaktır.
Kampta yemek düzeni nasıl olacak?


Yemeklerimiz uzman spor diyetisyenimizi belirlediği menülere göre düzenlenecek ve servis edilecektir. Velilerlede haftalık yemek programı önceden paylaşılacaktır.
Çoçuğuma nasıl ulaşabilirim?


Kamp başlamadan önce verilen antrenman saatlerinin dışında çoçuğunuza direk kendi telefonundan ulaşabilir veya veliler için oluşturacağımız canlı whatsapp grubundan ekibimizce yetkili kişiden bilgi alabilirsiniz.
Hentbol kampında yaş grubları ve hentbol bilgi düzeylerine göre farklılıklar olacak mı?


Kampımız kız/erkek, yaş ve Hentbol bilgi düzeylerine göre 6 veya 8 gruba ayrılacaktır.