top of page

Nedir: Alanında bilgili ve tecrübeli eğitmenleri ile Can Çelebi'nin Hırvatistan, Fransa ve Almanya'da oynarken yaşadığı eğitim ve çalışma sistemlerini, Türk kültürüne ve yapısına uygun bir şekilde birbirlerine harmanlayarak, doğudan ve batıdan tüm sporcuların bunlardan yararlanmasını sağlayan sistemdir. 

Amaç: Hentbola veya spora sevgisi olan tüm çocukların katılabileceği ve onları sadece daha iyi bir sporcu değil daha sosyal daha çevreci, toplumda birlikte hareket edebilmeyi öğrenen bir birey haline getirerek hayatlarına olumlu şekilde dokunabilmeyi amaçlamaktadır. 

Bizlerin asıl amacı yıl boyunca hentbolu ve sporu bir eğlence aracı olduğunu hatırlatarak, çocuklarımızı eğlendirirken öğretmeye odaklanmaktayız. Bununla beraber asıl başarının iyi bir sporcu olmaktan öte karakterli ve düzgün bir insan olmak olduğunu düşünüyoruz.

İşte bu sebeple 2019'da başladığımız ve sadece on sene süresince devam edecek akademinin 

Hedef: Olarak her sene büyüyerek daha geniş kitlere hitap ederken, sponsorlarının desteği ile sadece imkanı olana değil, yeteceği olur imkanı olmayanlarada ulaşmayı hedefleyen, akademi süresince tüm modern teknikleri, bilimin ve ilmin ışığında hareket eden yurt dışı ve içinden ileri gelen saygın eğitmenlerle Edirneli Merve'den Diyarbakırlı Ali'ye kadar yüreği spor ile çarpan herkesi buluşturabileceğimiz ve sporu geniş kitlere sevdirmek akademi olarak en büyük ve asıl hedefimizdir. 

bottom of page